Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak moc jsme dobrý?

+4
Nanynka
Zato-One
Michal I
Frozen king
8 posters

Goto down

Je -IG&FC- nejlepší?

Jak moc jsme dobrý? Vote_lcap73%Jak moc jsme dobrý? Vote_rcap 73% 
[ 24 ]
Jak moc jsme dobrý? Vote_lcap9%Jak moc jsme dobrý? Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Jak moc jsme dobrý? Vote_lcap18%Jak moc jsme dobrý? Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Jak moc jsme dobrý? Vote_lcap0%Jak moc jsme dobrý? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Jak moc jsme dobrý? Vote_lcap0%Jak moc jsme dobrý? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 33
 
 

Jak moc jsme dobrý? Empty Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Mon Aug 11, 2008 9:51 pm

jsme dobrý, nebo ne?


Naposledy upravil Frozen king dne Tue Aug 12, 2008 5:38 pm, celkově upraveno 2 krát
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Michal I Mon Aug 11, 2008 9:52 pm

Já bych do té ankety dal jenom jednu možnost Very Happy .
Michal I
Michal I
Úroveň: 4
Úroveň: 4

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Mon Aug 11, 2008 9:55 pm

proč? nejsme stejný jako PKR... prostě jen chceme znát názory všech. pokud si někdo myslí že nejlepší nejsme, ať se klidně vyjádří... a pokud není srab tak i se svým nickem ve hře
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Michal I Mon Aug 11, 2008 9:59 pm

Frozen king napsal:proč? nejsme stejný jako PKR... prostě jen chceme znát názory všech. pokud si někdo myslí že nejlepší nejsme, ať se klidně vyjádří... a pokud není srab tak i se svým nickem ve hře
Ale jasně já to beru je to anketa a klidně ať to dopadne jak chce. Jen sem si říkal, že ostatní sem asi moc nechodí a lidi od nás z alince snad mají názor jako my. Jinak to neber úplně vážně bylo to taky trochu pro zasmání a rozhodně nás nepřirovnávej k PKR. To bych snad i smazal Very Happy .

/Mazat se nic nebude! Frozen king/
Michal I
Michal I
Úroveň: 4
Úroveň: 4

Poeet p?íspivku : 87
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  antipokr Tue Aug 12, 2008 2:33 pm

Podle mě je rozdíl mezi váma a PKR že PKR chce bejt za každou cenu nejlepší, proto teď nabíraj nové hráče. Vy máte radši druhou alianci, z které pak přebíráte, což je častá taktika na jiných hrách. akorát nechápu jak jste schopný to všechno uřídit a vyznat se v tom. Myslím, že máte pár hráčů kteří se opravdu vyznají, další s kterýma se dá jednat a pak nějaký který jsou v aliance jen do počtu.

antipokr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Zato-One Tue Aug 12, 2008 2:38 pm

antipokr napsal:Podle mě je rozdíl mezi váma a PKR že PKR chce bejt za každou cenu nejlepší, proto teď nabíraj nové hráče. Vy máte radši druhou alianci, z které pak přebíráte, což je častá taktika na jiných hrách. akorát nechápu jak jste schopný to všechno uřídit a vyznat se v tom. Myslím, že máte pár hráčů kteří se opravdu vyznají, další s kterýma se dá jednat a pak nějaký který jsou v aliance jen do počtu.

Máme hráče zatím z TOP 750 a takhle vysoko v hodnocení se moc lidí nedostane - proto neaktivních moc nemáme a jestli jo, což je možná těch pár posledních, tak se jich pomalu zbavujeme.

A ten rozdíl mezi námi a PKR takhle nevidím - PKR mají plno lidí, kteří jdou jen na body, staví, zkoumají tak, aby jim to vyneslo hodně bodů v hodnocení - je jich asi jen pár, ale jsou tam. A mys jsme prostě nej.
Zato-One
Zato-One
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 182
Registration date : 18. 04. 08

https://ikari.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Tue Aug 12, 2008 2:42 pm

tak je tu řekněme 10 hráčů který říděj, dalších minimálně 70 s kterýma se dá jednat, a zbytek, který sice sou dobrý, ale není potřeba s nima komunikovat, což je docela slušný :-) jména uvádět nebudu... takhle je to ve všech větších aliancí, a dobrá aliance má těch do počtu co nejméně.
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Nanynka Tue Aug 12, 2008 3:30 pm

zatim teda moc lidi nehlasovalo... ale stejne jsme nej Jak moc jsme dobrý? 745833

Nanynka
Úroveň: 0
Úroveň: 0

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 09. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Smlouva

Příspěvek  Revolution Mon Aug 18, 2008 9:53 pm

Zdar všechny vás zdravím hlasoval jsem v anketě nejlepší prostě to první ale mám na vás prozbu mi sme svámi chtěly ujednat mírovou dohodu ale asi jak si tam u vás si toho nikdo nevšiml tak vás porsíme jestly byste neuzavřely mírovou dohodu s aliancí Masters(MTS) diky za odpově'd....

Revolution
Úroveň: 0
Úroveň: 0

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Zato-One Mon Aug 18, 2008 11:40 pm

Můj názor je, klidně si na nás útočte Very Happy . Myslím, že se o té domluvě mluvilo, ale nakonec jsme ji nechtěli. Vzhledem k tomu, že jsme 1., tak mírové dohody bysme měli uzavírat jen vyjímečně s aliancemi v TOP 5. Ale tohle rozhodnutí je na celé ali a hlavně na diplomatovi.
Zato-One
Zato-One
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 182
Registration date : 18. 04. 08

https://ikari.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Revolution Tue Aug 19, 2008 9:49 am

A proč bychom na vás utočily mi jsem mnohem slabší než vy ja jsem se jenom chtěl zeptat na tu mírovou dohodu když ji nechcete neva mno...

Revolution
Úroveň: 0
Úroveň: 0

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Zato-One Tue Aug 19, 2008 12:59 pm

Revolution napsal:A proč bychom na vás utočily mi jsem mnohem slabší

Však právě proto, já bych ji neuzavíral, ale napíšu o tom diplomatovi.
Zato-One
Zato-One
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 182
Registration date : 18. 04. 08

https://ikari.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Osobni Nazor

Příspěvek  kolinskyjezisek Tue Aug 19, 2008 1:03 pm

Neuzavirat zadne mirove dohody s ali umistene hure jak v TOP5 Jak moc jsme dobrý? 472931

kolinskyjezisek
Úroveň: 3
Úroveň: 3

Male Poeet p?íspivku : 67
Age : 40
Location : student
Registration date : 16. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Osobní názor

Příspěvek  highlander113 Tue Aug 19, 2008 1:10 pm

Jsem sice relativně mladý hráč co se délky provozování hry týče, ale myslím si, že neuzavírat dohody pokud to není ali v TOP5 není dobré. Rozšířil bych to alespoň na TOP20.
Důvod je jediný, pokud se dohodnou o pomoci a zastání dvě či tři ali v rozmezí TOP5 až TOP 15, pak si myslím, že i přes velikost našich dvou ali můžeme mít docela nemilé problémy. Je to sice na Diplomatovi, ale bylo by možná dobré se o tomto pobavit v širším plénu. Je to můj názor, třeba bude jediný, ale to ž je na ostatních členech našich aliancí..

highlander113
Úroveň: 3
Úroveň: 3

Male Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 19. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Zato-One Tue Aug 19, 2008 1:44 pm

Dobře, to jsem možná trochu přehnal, ale myslím, že ali pod TOP 5 se s námi moc rovnat nemůže. Záleží taky na tom, co bysme z toho měli, protože máme i mírové dohody s hodně dobrými aliancemi, ale u některých z nich by se vyplatilo je radši farmit, než být v příměří.
Zato-One
Zato-One
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 182
Registration date : 18. 04. 08

https://ikari.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Tue Aug 19, 2008 10:06 pm

můžu jedině souhlasit... dohody posílejte, zvážím je a pak napíšu... ale třeba dneska sem musel zamítnout jednu mírovou dohodu, protože aliance která mi ji poslala měla dvakrát menší počet bodů než já... a nějakejch top5 nebo top20 mě nezajímaj, dohody uzavírám podle UŽITEČNOSTI, takže pokud to nebude moc slabá aliance ale bude mít pod kontrolou sektor třeba 10 ostrovů čtverečních tak klidně...
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Revolution Fri Aug 22, 2008 9:01 am

Huh mi sme na 19místě o fous nás teďka přes kočila ali o 1000tisíc huh, jinak bych potřeboval pomoc abyste jenomu hrači řekly ať neutočí na jednoho člena z mí ali on je trochu slabší a teprve se rozrůsta má přes 18,000bodu byl bych rád kdy byste mu domluvily hrač DRAKY diky moc že mu domluvíte. Jinak o těch mírovejch dohodach no ok beru to na vědomí teda.
Very Happy Very Happy Very Happy

Revolution
Úroveň: 0
Úroveň: 0

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Ales Mon Sep 29, 2008 4:18 pm

hej tak co už vám sklaplo?? už je PKR zase lepsi nez vy looooooooooool jste sraci a ta ankteta je ubohaa

Ales
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Spazz Mon Sep 29, 2008 7:49 pm

Ales napsal:hej tak co už vám sklaplo?? už je PKR zase lepsi nez vy looooooooooool jste sraci a ta ankteta je ubohaa

Díky za duchaplný příspěvek rovnající se ubohému malému děcku. Teď už vim proč do PKR nikdo nechce jít, když jsou tam lidi jako jsi ty. Zajisté je to úžasná spolupracující a komunikující aliance na úrovni, jak jsi nám předvedl. Very Happy A pro příště se tady zdrž psaní těch perel ze své jistě bohaté slovní zásoby Jak moc jsme dobrý? 537824 , jsi tady jen host a je to veřejné fórum, které mohou číst všichni. Tak ať to tady nevypadá jako v PKR.
Spazz
Spazz
Úroveň: 3
Úroveň: 3

Male Poeet p?íspivku : 73
Age : 39
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Tue Sep 30, 2008 10:13 am

asi takhle. PKR by byla dneska mrtvá, kdyby neměli to štěstí že měli možnost změnit velitele. my musíme změnit alianci, protože jeden hráč, vůdce, ministr a diplomat je bannlej. a Erik tvrdí že s tím nic udělat nemůže, ale my nemůžeme udělat tuplem nic. čili až bude chtít nějaká lama provokovat tak ať se 1. podepíše pokud si na to troufá a 2. ať napíše normlní důvod. to že ti dobrý s IGFC přešli jinam, čili IGFC stratila hodně bodů neznamená že je IGFC slabá.
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Ales Tue Sep 30, 2008 2:30 pm

že IGFC není slabá? se podiv kdo chce tak si z PKR podá jakéhokoliv IGFC-čkáře takže je jen otázkou času než vám tu vaší alianci pobijou celou nebo to skoci tak ze tam frozene zustanes sam protoze raci kazdej prestoupi k silnejsimu a lespimu!! A to se PKR nemusí slučovat s žádnejma aliancema jako IGFC..za chvíly by jste nejradši udělaly 2aliance..PKR a zbytek hráčů Theta jinak to nevypadá...kdyby jste nebyli spojení nebyli by jste beztak ani v top10 tak zalezte..a nikdo neřekl že jsem z PKR

Ales
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Tue Sep 30, 2008 4:53 pm

jedinej důvod proč si je dávaj je že sou slabí a zbytek je moc daleko jako v případě highlandera 113 (bývalýho). jinak hodně hráčů přestalo hrát kvůli nedodělanosti hry a že nedodělaná je. IGFC do kytek půjde, to už bereme jako fakt. otázkou je co se stane s těma dobrýma hráčema, který se jenom neschovávaj. ty se spojí, a už se jich pár spojilo a něco jako PKR snima nic neudělá.
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Ales Tue Sep 30, 2008 10:49 pm

no kdyz ymslis..PKR si na tomto svete muze delat co se ji zamane a nikdo neni dosttecne silny aby ji porazil!! Kazdy dobry hrac který bude chtiti v teto hre setrvat do PKR přestoupí

Ales
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Frozen king Wed Oct 01, 2008 4:29 pm

vzhledem k tomu že byla PKR první tak se theta rozdělila na 2 tábory a to s PKR a proti PKR. teď už ti co byli s PKR jsou v PKR a zbytek je proti PKR jinak by tam byl. a že může dělat všechno... to bych taky netvrdil protože každý kdo je schopný se ubránit může dělat všechno na co má prostředky. a jen tak mimochodem ales silně pochybuju že by ses vypracoval tak daleko kdyby tvůj účet nebyl bývalého generála IGFC a spoluzakladatele FC...
Frozen king
Frozen king
Admin
Admin

Male Poeet p?íspivku : 283
Age : 29
Registration date : 09. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak moc jsme dobrý? Empty Re: Jak moc jsme dobrý?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru